Profesjonalny blender Greenis FGR-8800

Firma Greenis, która przygotowuje doskonałe wyciskarki do owoców wprowadza do sprzedaży swój pierwszy w pełni profesjonalny blender. Jest to urządzenie, które zostało fajnie przygotowane z użyciem wyjątkowego silnika bezszczotkowego, który będzie się charakteryzował maksymalnie udoskonaloną wytrzymałością. Dzięki temu sprzęt będzie nie tylko wytrzymały, ale również będzie pracował dość cicho. Firma zdecydowała się na użycie dobrych jakościowo ostrzy prosto z Japonii, które pokryte są tytanem, dzięki czemu będą pracować nawet na produktach mocno zmrożonych czy twardych. Pojemnik blendera przygotowany jest z dobrych jakościowo materiałów, które nie mają wykorzystywanych chemicznych składników, dlatego nie musimy się obawiać przygotowania posiłków w takim blenderze. Górna pokrywa jest przygotowana tak, że urządzenie będzie blokowane, dzięki czemu nie ma obaw, że dziecko je uruchomi.

Firma zdecydowała się na kilka fajnych rozwiązań, a wśród nich między innymi popychacz, który ma zamontowany termometr. Dzięki temu będzie można kontrolować cały czas w trakcie przygotowywania posiłków temperaturę jaka będzie panowała. Wprowadzając nowoczesny silnik bezszczotkowy firma zdecydowała się na to, by wprowadzić do sprzedaży zupełnie coś nowego. Większość firm ma bowiem blendery, które przygotowane są z użyciem silnika szczotkowego. Dlatego tutaj firma Greenis mocno zyskuje wśród klientów, którym zależeć będzie na kulturze pracy, ponieważ właśnie silnik bezszczotkowy jest gwarancją pracy, która będzie po prostu cicha. 

 

 

Oprócz cichej pracy silnik bezszczotkowy będzie miał przewagę nad tym drugim rozwiązaniem, ponieważ będzie dużo bardziej wytrzymały. Obecnie stosowane szczotki dość szybko się zużywają i niestety silnik odmówi nam posłuszeństwa. Greenis FGR-8800 to na pewno świetna propozycja dla tych wszystkich wymagających klientów, którzy oczekują dobrego jakościowo produktu i zdają sobie sprawę z tego, które elementy sprzętu są najważniejsze. Świadomi klienci na pewno będą w stanie docenić jakość urządzenia. Wyjątkowy silnik, bardzo dobre ostrza czy nowoczesne elementy pozwalające na kontrolowanie zakresem prędkości to kluczowe elementy, które sprawią, że takie urządzenie będzie można wygodnie wykorzystać. Do tego innowacyjne przygotowany pojemnik z tritanu, który nie będzie sprawiał, że do pokarmu dostaną się składniki o chemicznych charakterze. 

Blender Greenis FGR - 8800

ul. Piątkowa 12 32-969 Kraków

500-450-698

kontakt@badzkompetentny.pl