Blender Bamix – niezawodne urządzenie w kuchni.

Blender Bamix

Blender Bamix doskonale nadaje się do użytku zarówno w delikatnych szklanych naczyniach, jak i w pojemnikach plastikowych czy metalowych, wypełnionych gorąca wodą. Producent urządzenia zadbał o doskonałą izolację części z nakładkami, więc można bez problemu zanurzyć blender do wysokości rączki w wodzie. Silnik został zaprojektowany w szwajcarskiej fabryce marki Bamix, jest synonimem jakości i niezawodności, która zachwyca użytkowników blendera od wielu lat. Blender wyróżnia się także doskonałym designem oraz bardzo prostym panelem sterowania.

Wysoka jakość

Wysoka jakość to podstawa marki Bamix

Dbałość o najwyższą jakość widać w każdym detalu urządzenia. Wszystkie części wymienne są wykonane ze stali nierdzewnej, w pełni bezpiecznej dla zdrowia ludzkiego i niezmiernie wytrzymałej na uszkodzenia. Blender używany jest na całym świecie nie tylko w kuchniach domowych, ale także w restauracjach, przez najlepszych kucharzy.

Profesjonalny serwis

Blender Bamix wyróznia się na tle innych urządzeń pod względem wytrzymałości i długości pracy. Choć dziś nikogo nie dziwi, ze urządzenia AGD psują się tuż po utracie gwarancji, to urządzenia Bamix są w tym przypadku wyjątkowe- zdarza się, że pracują bez zarzutu nawet po kilkudziesięciu latach od momentu zakupu. Blendery są także objęte profesjonalnym serwisem, który w szybki i bezproblemowy sposób wyeliminuje każdą awarię.

Robot kuchenny

Prędkość Blendera Bamix

Blender Bamix posiada dwa tryby prędkości pracy, w zależności od tego co chcemy stworzyć w kuchni. Prędkość jeden jest przeznaczona do produkcji lekkich i delikatnych konsystencji, takich jak majonez czy bita śmietana. Prędkość dwa to tryb pracy przeznaczony do rozdrabniania twardszych składników lub też dużej masy, wymagającej większej siły silnika. Blender do ubijania masy powinien być umieszczany pionowo do spodu pojemnika i poruszany w górę i w dół, natomiast przy rozdrabnianiu należy wykonywać powolne ruchy wokół spodu pojemnika.

Czyszczenie

Blender jest łatwy w czyszczeniu, najlepiej umyć go w chwile po użyciu, by resztki składników nie przyschły do nakładek. Po użyciu nakładki nie montować do urządzenia, lecz ułożyć luźno w miejscu gdzie nie zostanie uszkodzona. Idealny do produkcji majonezu. Przy użyciu blendera Bamix majonez za każdym razem będzie miał idealna konsystencję i wspaniały delikatny smak.

ul. Piątkowa 12 32-969 Kraków

500-450-698

kontakt@badzkompetentny.pl