Sokowirówka czy wyciskarka?

Do przygotowania soku wykorzystywać można albo wyciskarkę albo sokowirówkę. Oba urządzenia dobrze się sprawdzą, ale proces przygotowania soku będzie inny i efekt również będzie się różnił. Sokowirówka nie jest w stanie pracować z niektórymi warzywami, owocami oraz przy liściach oraz ziołach. Sok będzie się także od razu napowietrzał i dlatego trzeba go spożyć. Ten z wyciskarki jest lepszy pod względem ilości witamin i minerałów. Przed wyborem sprzętu trzeba przynajmniej kilka kwestii wziąć pod uwagę. Konieczna będzie odpowiedź na następujące pytania - z czego będzie robiony sok?

Jakie warzywa są najczęściej używane? - jaki sok chce się uzyskać, klarowny czy taki z owocami w środku? - jak dużo będzie się przygotowywać soku za jednym razem - jak długo chce się taki sok przechowywać, czy będzie od razu wypijany? - jak często z urządzenia będzie się korzystało? Jeśli oprócz owoców czy warzyw chcesz także soków z ziół, traw czy bulw to na pewno wyciskarka będzie lepszym rozwiązaniem. Urządzenie takie nie jest tanie, ale będzie sprawnie służyło przez wiele lat. Przygotowywane w domu soki będą bardzo zdrowie. Mamy dla Was kilka ciekawych propozycji, gdy chodzi o oferowane wyciskarki biorąc pod uwagę jedno i dwuślimakowe.

Elektryczna wyciskarka, która ma dwa ślimaki pozwala uzupełnić dietę o pyszny oraz zdrowy sok. Wyciskarka taka technologicznie jest doskonała. Dwa wałki będą sprawnie miażdżyć owoce czy warzywa i wycisną każdą kroplę soku. W środku mamy suchy miąższ. Technologia taka charakteryzuje się wyjątkową efektywnością. Uzyskuje się dzięki niej duże ilości soku o doskonałych właściwościach odżywczych. Wyciskarka jednoślimakowa będzie w stanie wycisnąć sok z warzyw i owoców. Pracuje z obrotami około 70-120 na minutę, i dzięki temu sok się nie napowietrzy ani nie nagrzeje a dzięki temu nie straci ważnych witamin. Technologia taka sprawdzi się doskonale, gdy chcemy przygotować sok z warzyw czy owoców, gdzie jest dużo witaminy C, która w wyższej temperaturze zniknie.

ul. Piątkowa 12 32-969 Kraków

500-450-698

kontakt@badzkompetentny.pl