Sokowirówka – jakie może mieć dodatkowe wyposażenie i funkcje.

Nie da się obecnie zliczyć ile mamy modeli sokowirówek dostępnych na rynku, konkurencja jest olbrzymia, a co za tym idzie wybór dla klienta także jest olbrzymi. Producenci prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowych funkcji i dodatkowych opcji jakie może mieć sokowirówka, dzięki temu każdy znajdzie coś interesującego. Wobec tak szerokiego wyboru, trudno skupić się na najważniejszych cechach sokowirówek, ale poniżej przedstawimy niektóre praktyczne funkcje dostępne jako opcja dodatkowa w tego typu sprzęcie AGD. Części wymienne i elementy dodatkowe to wielki atut sokowirówek. Sokowirówka może być rozbudowana w dodatkowe części, które można dowolnie ściągać i wymieniać na inne.

Na przykład kubek miksujący jest bardzo praktycznym elementem, w którym oprócz koktajli można przyrządzić desery lub zupki dla niemowląt. Innym sprzętem bardzo praktycznym w niejednej kuchni jest dołączony malakser, gdzie rozdrobnimy owoce lub warzywa. Niektóre modele mają nawet młynek który zmieli kawę, przyprawy czy też ziarna słonecznika, więc dodatkowo zaoszczędzimy na kupnie kolejnego małego sprzętu AGD. W lecie bardzo pożądanym dodatkiem sokowirówki będzie kruszarka do lodu, która przydaje się przy przyrządzaniu zimnych koktajli i napoi. Wszystkie te dodatkowe elementy znacznie usprawniają i poprawiają pracę w kuchni, warto kupić model który będzie miał rozszerzoną ofertę funkcji możliwych do wykonania przy jego pomocy. Zwiększony otwór na warzywa i owoce.

Niektóre sokowirówki są ograniczone do przyjmowania owoców i warzyw pokrojonych w cząstki. Mamy już na szczęście na rynku dostępne modele o poszerzonym otworze i dzięki temu będzie można wyciskać całe kawałki, bez konieczności ich krojenia. Poprawia to szybkość i sprawność przygotowania soków. Blokada bezpieczeństwa. Gwarantuje prawidłowe zamknięcie otworu sokowirówki oraz jej użytkowanie, bardzo polecane jeśli w domu mamy małe dzieci. Funkcja zapobiegania kapania soku. Bardzo przydatna przy serwowaniu soków, zapewnia czystość stanowiska pracy w kuchni. Wybór szybkości pracy Sokowirówki mogą mieć nawet 5 trybów szybkości pracy, więc w zależności od tego jaki przygotowujemy posiłek, możemy dowolnie regulować pracę urządzenia.

ul. Piątkowa 12 32-969 Kraków

500-450-698

kontakt@badzkompetentny.pl